Svátek má: Ondřej

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Četl jsem včera o paní Drábové v článku ,kde citovala,že se odložil tendr na Dukovany,když do toho tendru velmoci cpou hlavně své zájmy vyšší politiky a nejde hlavně o obchod,je lepší,že to vláda odložila,USA a Rusko se od studené války nezměnili.
• Německy se doučím proto,pokud bych se rozhodl dojíždět do Německa za prací.Čecháčkovským pravičákům nevěřím,chci se řídit podle sebe.A vydělat si důstojnou mzdu.Zároveň cituji,já nemusím mít plat jako poslanci s ŠŠ maturitou,ale to snad chápete.
• Chci se doučit německy,pravičáci neví,co je to jíst plesnivý chleba,já to vím ze života v praxi a to nechodím vybírat popelnice,kdybych k tomu neměl daleko,přesto jsem zůstal stále slušný,poctivý člověk.
• .A od té doby jsem alergický na pravičáky,na pravičáky už ale kašlu,chci se v životě řídit podle sebe.Chci se doučit německy,pravičáci neví,co je to jíst plesnivý chleba,já to vím ze života v praxi.
• Pak jsem se začal zajímat o politiku,byznis a zjistil jsem,jaký jsou pravičáci hovada.(O takových lidech s VŠ diplomy cituji a v ČR jich je hodně .A od té doby jsem alergický na pravičáky,na pravičáky už ale kašlu,chci se v životě řídit podle sebe.
• ,okamžitě jsem skončil,agentura měla na mě ještě držky.Nenechal jsem si to líbit se okrádat čecháčkovskými pravičáky,kapitalisty,co pak výrobky dodávají do Škodovky,ciziny apd.Pak jsem se začal zajímat o politiku a zjistil jsem,jaký jsou pravičáci hovada.
• jednou mě dokonce pravičáci přes personální pracovní agenturu(nestalo se mě to poprvé)okradli o vydělané peníze,dostal jsem 7,5 tisíce za měsíc,neměl jsem reklamaci,zmetky,pracovní kázeň v pořádku atd,okamžitě jsem skončil,agentura měla na mě ještě držky.
• těch 9 tisíc do 10 tisíc měsíční mzdy tu v Libereckém kraji platilo více firem a byla to politika pravičáků,co české chudé slušné lidí zneužili,jednou mě dokonce pravičáci přes personální pracovní agenturu(nestalo se mě to poprvé)okradli o vydělané pen...
• a nebudu čekat,až to pravičáky napadne znovu.A dokonce i polky jeli s brekem z práce,když tu mzdu dostali,těch 9 tisíc do 10 tisíc měsíční mzdy tu v Libereckém kraji platilo více firem a byla to politika pravičáků,co české chudé slušné lidí zneužili.
• Proto cituji,už jsem zažil 9 tisíc měsíční mzdy za minimálně 2 přesčasy v automobilovém průmyslu v Libereckém kraji pod čecháčkovskými pravičáky,kdy výrobek se dodával do Škody a do ciziny a nebudu čekat,až to pravičáky napadne znovu.
• Takže pokud si pravičácký grázl zadá do výběrového řízení,že chce,aby jste dělal samé přesčasy,za nižší než minimální mzdu v kapitalismu(,jako to cituje odborná encyklopedie),tak tu máme opět otroctví v kapitalismu,které jsem už od 1991 zažil v ČR.
• výběrové řízení v politické pravicovém kapitalismu,už nebude jen přes sebestředné,namyšlené VŠ pipiny z prac.pravičáckých agentur,které jsou horší než oživlá tchýně ze hřbitova ,ale bude to vybírat umělá inteligence,podle zadání VŠ pravičáckých grázlů.
• výběrové řízení v politické pravicovém kapitalismus,už nebude jen přes sebestředné,namyšlené VŠ pipiny z prac.pravičáckých agentur,které jsou horší než oživlá tchýně ze hřbitova ,ale bude to vybírat umělá inteligence,podle zadání VŠ pravičáckých grázlů.
• a když není koronavir,je sucho jako kráva.Velmi bohatý lidi,by vás nejraději vymačkali jako citrón,z´´a nižší než minimální mzdu v kapitalismu a pak po vymačkání citrónu s Vámi šup do koše/do kremace/ a ´´za dveřmi je dalších 100 tisíc uchazečů´´.
• připadáte si jako hňup a ještě Vám ujel i Šinkanzen,k tomu umělá inteligence,co nezná bratra ani sestru a ty co se smály ´´sockám´´,se smát dlouho nebudou,k tomu 36 pohlaví,šmakuláda koronavir a když není koronavir,je sucho jako kráva.
• Politici,politické strany,politické ideologie nejsou ředitelé zeměkoule,ale zločinecký hraboši,stále hladový otesánkové po korytech,trafikách,podvodech,u​rč.podnikatelé jsou také zločinecký hraboši,učitelé vás učili hovadiny,připadáte si jako hňup.
• Zjistil jsem také,že hromadu věcí ze školy člověk nepotřebuje a na škole,kde jsem studoval,mě učili zbytečné hovadiny. Jenže to zjistíte,až později v životě,že ani ty učitelé nejsou ´´ředitelé zeměkoule´´,kdy už vám ale ujel vlak mládí jako šinkanzen.
• Já vysokoškolský diplom nemám,bohužel jsem si špatně vybral střední školu,kterou jsem sice udělal,ale nedovolili mě změnit už ze začátku své zaměření,dnes to mají studenti jednoduší,řeknou si,chci změnit školu,obor a je jim vyhověno.
• Nezpochybňuji přesto vysokoškolské vzdělání,ale pro mě pokud má člověk vysokoškolské vzdělání,neznamená to,že se mu budu automaticky klanět,to ani omylem a třeba ať se z toho všechny politické pravicové kapitalistické strany a ty urč.pravičáci pokakají.
• Pokud moje citovaná pravda,kterou mám,sere politické pravicové kapitalisty a politické pravicové kapitalistické strany,miliardáře apd, mohou si za to sami a to že mají VŠ diplom a myslí si o sobě automaticky,bůh ví co nejsou,není můj problém.
• a ostatní jsou jen otroci,s právem pouze otroka,on i Bezos zakladatel Amazonu to je takový další politický pravicový kapitalista ´´ředitel zeměkoule´´před kapitalistickými objektivy,ale ve skutečnosti,jen další sobec,bezohledný člověk,jako ´´kapitalist...
• Ale abych necitoval jen o např.těchto politických pravicových kapitalistických čecháčkovských bohatých ubožácích s VŠ diplomy od 1991,oni si naopak myslí,že jsou na světě ´´ředitelé zeměkoule´´ a ostatní jsou jen otroci,s právem pouze otroka,
• Když jsem četl o pravičáckých zločinech pravičáků,kam si myslíte,že jsem došel,až k nejvyšším politikům této zemi z politických pravicových stran,k miliardářům v této zemi a k těm co jsou v daň rájích,apd,přesně k těm,čecháčkovský pravicový kapitalismus