Svátek má: Ilja

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• .Tůůůhle,jen pěkně plaťte urč.pravičáčci v ČR daně,jako i ostatní občané pěkně z výroby,co padají na držku v práci,jinak vraťte občanství ČR,protože u mě nejste žádný češi,ale jen urč.pravicový vyčůránci a nemusím na Vaše tlamy koukat pak na SUPER!
• To by se Vám urč.pravicový vyčůránci hodilo,aby slušní občané padali na držku práci a vy byli v daň. rájích.Tůůůhle,jen pěkně plaťte urč.pravičáčci v ČR daně,jako i ostatní občané pěkně z výroby,co padají na držku v práci,jinak vraťte občanství ČR.
• Než půjdeme k volbám podívejme se kriticky na výsledky politických stran a jejich koalicí co tu 29 let vládly. Životní úroveň lidí a kvalita státní správy mohla být při rozumné státní správě vedené skutečnými demokraty - daleko lepší. Žijeme jako žebr...
• ,tak proč bychommy slušní a obyčejní občané podporovali takové např.pravicové vyčůránky,co jsou v daň. rájích,žádné takové podporovat nebudeme!To by se Vám urč.pravicový vyčůránci hodilo,aby slušní občané padali na držku práci a vy byli v daň. rájích.
• co máme z lidí z daň. rájích my slušní občané ani halíř.Ani halíř do rozpočtu České republiky nemáme z dań. rájů,tak proč bychommy slušní a obyčejní občané podporovali takové např.pravicové vyčůránky,co jsou v daň. rájích,žádné takové podporovat nebudeme!
• Přezkum obrovského majetkového převratu provedeného ODS a kleroparazity o půl noci v r.2012 je plně na místě. Náš stát není církevní organizace, je sekulární. Nikdy tu nebyl ústavní důvod cpát katolíkům přehnané dary a zadlužit občany.
• dál budeme žít jako utiskovaný žebráci,protože nám poroučí nadlidi a ještě nadlidi pak tunelují stát a když ho netunelují,tak jsou v daň. rájích a nebo podporují takové lidi,co jsou v daň. rájích,co máme z lidí z daň. rájích my slušní občané ani halíř.
• Ve hře na demokratické volby hraje hlavní roli zprasená ČT a média Stohoven. Koriguje je však stále rostoucí masa samostatně a kriticky uvažujících občanů co si hlavní informace ověřují z více zdrojů. To přímo ohrožuje šmejdy v médiích a bankách.
• nepotřebujeme je,na co,aby zasvinili ČR pedofilním teologem a nebo hromady cizinců a budou si jen hrabat tyto nadlidi na sebe a my slušní občané v ČR co,dál budeme žít jako utiskovaný žebráci,protože nám poroučí nadlidi a ještě nadlidi pak tunelují stát.
• ať nadčlověk Bělohrádek taky táhne k čertu,hlasoval stejně jako starosta Polčák,nepotřebujeme je,na co,aby zasvinili ČR pedofilním teologem a nebo hromady cizinců a budou si jen hrabat tyto nadlidi na sebe a my slušní občané v ČR co,dál budeme žít jako
• a všichni ti Bilderbergové, fašisté, sionisté, nejvyšší politici US/EU, Západu, Britská královská rodina = satanisté! Celou dobu jim jde o zničení člověka jako lidské bytosti, udělat z nás nemorální, nemyslící, sexem a zločinností posedlé sluhy satana!
• ,pro sankce na ČR za neodebrané muslimské/africké migranty jako např. nadčlověk Polčák táhnou k čertu,ať nadčlověk Bělohrádek taky táhne k čertu,hlasoval stejně jako starosta Polčák,nepotřebujeme je,na co,aby zasvinili ČR pedofilním teologem a nebo hro...
• zářným příkladem nemorálnosti,zla je Brno! Mladí lidé nedosáhnou platy na drahé byty, do kterých teď chtějí natahat fanatické islámce, aby prznili naše děti a vraždili nás. V divadle z vagíny vytahují českou vlajku!!! To je satan sám!
• jsou sionisti = chazaři = fašisti = satanisti. Židé jsou také rozděleny na 2 skupiny na dobré a zlé. Putin a Stalin jsou ti za nimiž stojí dobro světa, sám stvořitel, nebýt jich, tak už svět zničil satan, planeta Země by již nebyla!
• Ať táhne TOP09 do hazlu,tyto nadlidi,ať urč.pravičáci z ODS táhnou do hazlu tyto nadlidi,ať i urč,starosti,co pak hlasují v europarlamentu,pro sankce na ČR za neodebrané muslimské/africké migranty jako např. nadčlověk Polčák táhnou k čertu,ať
• zářným příkladem nemorálnosti,zla je Brno! Mladí lidé nedosáhnou platy na drahé byty, do kterých teď chtějí natahat fanatické islámce, aby prznili naše děti a vraždili nás. V divadle z vagíny vytahují českou vlajku!!! To jsou zrúdy
• My bohatí nepotřebujeme rodinnou lůzu, která si vydělá na byt, jídlo a cestu. Nesmí mít tolik, aby se uživila sama, na bydlení musí vydělávat min. dva a zbyde jim na jídlo! Pak neopruzují, nemají čas stávkovat...
• Lezete do zadnic ODS,TOP,Lidovcům,Pizdíkům a vepřům papalášům z Pražské ČSSD - tak si k tomu dosaďte ksifty Klause,Topolánka,Béma,Dalíka,N​ečase,Fyjaly,Kalouska, Hermana,katolíků,šéfů ČT a médií Stohoven a jejich pasáků z cizích bank - a jste v ...
• Tak ať táhnou do hazlu,nikdo je k ničemu nepotřebuje tyto nadlidi/exoty,ať už to jsou z ciziny a nebo z ČR,k ničemu je nepotřebujeme,pošleme je do hazlu tyto další šmejdy,jako jsou i ty šmejdi,co prodávají křápy důchodcům!
• všichni ti Bilderbergové, fašisté, sionisté, nejvyšší politici US/EU, Západu, Britská královská rodina = satanisté! Celou dobu jim jde o zničení člověka jako lidské bytosti, udělat z nás nemorální, nemyslící, sexem a zločinností posedlé slouhy satana!
• Tak ať táhnou do hazlu,nikdo je k ničemu nepotřebuje tyto nadlidi/exoty,podporujme české firmy,co umožní slušným občanům ČR si vydělat důstojnou mzdu a nikoliv žádné almužny 10-12 tisíc a vyrábějme výrobky s vyšší přidanou hodnotou do ciziny.
• V čele EU a US jsou lidé, kteří nikdy zájmy obyčejného člověka hájit nebudou”. Tak ať táhnou do hazlu,nikdo je k ničemu nepotřebuje tyto nadlidi/exoty,podporujme české firmy,co umožní slušným občanům ČR si vydělat důstojnou mzdu a vyrábějme výrobky do
• jsou sionisti = charaři = fašisti = satanisti. Židé jsou také rozděleny na 2 skupiny na dobré a zlé. Putin a Stalin jsou ti za nimiž stojí dobro světa, sám stvořitel, nebýt jich, tak už svět zničil satan, planeta Země by již nebyla!