Svátek má: Liliana

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• kolem kterých skáče 10 doktorů,kapitalistický papaláši si lítají do lázní,píchají si kapitalistický vysokoškolský boháči přednostně vakcíny,lítají si vysokoškoský kapitalisti z dotací na 100 tisícové dovolené z kapitalistických nemocnic,ze squase,
• akorát mě zadlužili,jen tahají vysokoškolský kapitalisti ze mě prachy a pak z toho platí kapitalistické papaláše,boháče,kolem kterých skáče 10 doktorů,kapitalistický papaláši si lítají do lázní,píchají si přednostně vakcíny,lítají si z dotací na 100 tisí
• tak chci od kapitalistické zdravotní pojišťovny odejít,hned jak to budu mít splacené,nic mě nikdy nedali,akorát mě zadlužili,jen tahají vysokoškolský kapitalisti ze mě prachy a pak z toho platí kapitalistické papaláše,boháče,kolem kterých skáče 10 dokt...
• Až se vyhrabu z exekuce,kam mě dostala kapitalistická zdravotní pojišťovna vlivem kapitalistického státu,kapitalistických stupidních nesvobodných zákonů a ideologie kapitalismu od 89,tak chci od kapitalistické zdravotní pojišťovny odejít.
• her explanation [odkaz] - pin up casino yukle, pin up bet guvenilir mi
• žádné daně,ještě podvodama bohatnou od 89,takže já Vám volební hlas nikdy nedám.Mě bude nejméně rok trvat,než se z exekuce vůbec vyhrabu,ode mě kapitalistický vysokoškoláčci žádný hlas nikdy nedostanete,zakazovali mě i pracovat ve firmách v kraji.
• Ale jakmile jde o kapitalistické vysokoškoláčky nejlépe z pravičáckých chro chro stran od 1989,tak ty mohou být v daňových rájích,nemusí platit žádné zdravotní pojištění,žádné daně,ještě podvodama bohatnou od 89,takže já Vám volební hlas nikdy nedám.
• a naopak Vás úmyslně jako otroka,jako ovce dostanou do dluhů,najebou tam ještě penále.Ale jakmile jde o kapitalistické vysokoškoláčky nejlépe z pravičáckých chro chro stran od 1989,tak ty mohou být v daňových rájích,nemusí platit žádné zdravotní pojišt...
• že by se po vyléčení a po získání práce,se potom až zpět přihlásil ke zdravotní pojišťovně,to Vám ideologie kapitalismus ,kapitalistické zákony zakážou a naopak Vás úmyslně jako otroka,jako ovce dostanou do dluhů,najebou tam ještě penále.
• při úraze,bez práce odhlásit od zdravotní pojišťovny a léčit se sám na vlastní odpovědnost,rozhodnutí,(znalos​​ti,které mám a nepotřebuji k tomu VŠ diplomy),že by se po vyléčení a po získání práce,se potom až zpět přihlásil ke zdravotní pojišťovně,
• se nemůže chudý,slušný člověk,při úraze,bez práce odhlásit od zdravotní pojišťovny a léčit se sám na vlastní odpovědnost,rozhodnutí,(znalos​ti,které mám a nepotřebuji k tomu VŠ diplomy),takže vás zdravotní pojišťovna,kapitalistický stát úmyslně z...
• najebou tam kapitalistický penále a pak na vás podají kapitalistickou exekuci, VŠ kapitalisti vysokoškoláčci vás sežerou za živa a pak od vás chtějí ještě ´´volební hlas´´ od 1989,takže pracovat půjdu,ale žádný volební hlas ode mě nikdy nedostanete.
• takže vás zdravotní pojišťovna,kapitalistický stát úmyslně zadluží,najebou tam kapitalistický penále a pak na vás podají kapitalistickou exekuci, VŠ kapitalisti vysokoškoláčci vás sežerou za živa a pak od vás chtějí ještě ´´volební hlas´´.
• V této nesvobodné kapitalistické zemi od 1989 se nemůže chudý,slušný člověk,při úraze,bez práce odhlásit od zdravotní pojišťovny a léčit se sám na vlastní odpovědnost,rozhodnutí,takže vás zdravotní pojišťovna,kapitalistický stát úmyslně zadluží.
• ode mě žádný volební hlas nedostanete zpolitizovaný vysokoškoláčci.V této nesvobodné kapitalistické zemi od 1989 se nemůže chudý,slušný člověk,při úraze,bez práce odhlásit od zdravotní pojišťovny a léčit se sám na vlastní odpovědnost,rozhodnutí,
• od ideologie kapitalismu,pravičáctví,ale i od feudalismu,totalitního komunismu apd(,jsou to otrokáři,jen jiné praktiky) neočekávám důstojnou mzdu,ale kudlu do zad(nejen) od 89,ode mě žádný volební hlas nedostanete zpolitizovaný vysokoškoláčci.
• Takže zpolitizovaný kapitalistický vysokoškoláčci,jsou v daňových rájích od 1989 chro chro chro,žádné zdravotní pojištění nemusí platit,i když jsou (podvodama)bohatý,od ideologie kapitalismu,pravičáctví neočekávám důstojnou mzdu,ale kudlu do zad od 89.
• přes praktiky,že vás oberou v zaměstnání,třeba i 2500 Kč dolů a nic jste neudělal.Takže zpolitizovaný kapitalistický vysokoškoláčci,jsou v daňových rájích od 1989 chro chro chro,žádné zdravotní pojištění nemusí platit,i když jsou (podvodama)bohatý.
• při zakazování Vám se zaměstnat,opět praktiky z-politizovaných vysokoškoláčků,přes např agentury práce a ÚP od 89(a naopak tahají do ČR od Klauzíčka hromady cizinců od 89),přes praktiky,že vás oberou v zaměstnání,třeba i 2500 Kč dolů a nic jste neudělal,
• při ztrátě zaměstnání(z-politizovaný vysokoškoláčci přes personální pracovní agentury naopak tahají do ČR od Klauzíčka hromady cizinců)při zakazování Vám se zaměstnat,opět praktiky z-politizovaných vysokoškoláčků,přes např agentury práce a ÚP od 89.
• mě dostali do exekuce/jako chudý,slušný člověk,se nemůžete při závažném onemocnění/úrazu v zádech/,při ztrátě zaměstnání(z-politizovaný vysokoškoláčci přes personální pracovní agentury naopak tahají do ČR od Klauzíčka hromady cizinců)
• zdravotní pojišťovna/přesněji řečeno kapitalistický stát a stupidní nesvobodné kapitalistické zákony,mě dostali do exekuce/jako chudý,slušný člověk,se nemůžete při závažném onemocnění/úrazu v zádech/,při ztrátě zaměstnání,při zakazování Vám se zaměstnat
• Takže žiji,ale nikoliv zásluhou z-politiz. vysokoškoláčků.Pracovat půjdu,zdravotní pojišťovna/přesněji řečeno kapitalistický stát a stupidní nesvobodné kapitalistické zákony,mě dostali do exekuce při virové epidemii,v takovém nesvobodném státě žiji od 89.