Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

Mělník: Začala modernizace Integrované střední školy

Mělník: Začala modernizace Integrované střední školy

Integrovaná střední škola Mělník zahájila stavební části projektu „Modernizace budov, zavedení moderních technologií a dalších inovací v ISŠT Mělník“. Celkové náklady dosáhnou 19,3 milionů korun, z nich bude Evropská unie hradit 85 procent.

Slavnostní poklepání základního kamene
20. září 2014 - 16:10

Informoval o tom web Středočeského kraje. „Evropské peníze škole pomohou nejen zkvalitnit výuku, ale jistě i navýšit zájem o obory. Těším se, že se sejdeme na konci dubna při slavnostním otevření a že si budou studenti své moderní školy nejen vážit, ale především ji využívat k lepšímu vzdělávání,“ uvedl náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu Milan Němec.,

Cílem je modernizovat budovy nástavbou školy a získat prostory pro učebny (3 učebny a 1 studijní centrum), které nahradí učebny v nevyhovujících prostorech. Součástí je zpřístupnění přístavby sportovní haly a přízemí školy pro lidi s omezenou schopností pohybu a orientace a také nákup moderních pomůcek pro výuku.

Ve Mšeně na Mělnicku otevřeli šest opravených silnic

„Jsem rád, že jsem se při této příležitosti mohl podívat i do dílen a porovnat jejich vybavení s dobou, kdy jsem studoval. Věřím, že modernizaci ocení studenti i pedagogové,“ komentoval akci radní Středočeského kraje pro kulturu a památkovou péči Zdeněk Štefek.

(iza, Stredoceskenovinky.cz, foto: Středočeský kraj)