Svátek má: Jaroslav

Regiony

Velikost textu:

Mladá Boleslav: V Novém parku je nové crossfitové hřiště

Mladá Boleslav: V Novém parku je nové crossfitové hřiště

V Mladé Boleslavi v blízkosti dětského hřiště a minigolfu v Novém parku na sídlišti je nově instalována již třetí posilovací sestava pod širým nebem – takzvané crossfitové hřiště. Je volně přístupné a na vlastní nebezpečí ho bude moci využívat každý.

Nové crossfitové hřiště v Novém parku
25.červenec 2014 - 07:00

Tato hřiště pod širým nebem, která již radnice nechala letos vybudovat také v lokalitě za Májem a v areálu koupaliště, nabízí různé formy cvičení a posilování pro aktivní sportovce i další zájemce z řad široké veřejnosti. Informoval o tom mluvčí Mladé Boleslavi Pavel Šubrt.

Nové hřiště v Novém parku je z dosud budovaných i zamýšlených crossfitových hřišť v Mladé Boleslavi největší jak z hlediska plochy, tak počtu posilovacích prvků. Není vyloučeno, že sem budou dodatečně ještě nějaké prvky doplněny. Ještě do konce léta by mělo vzniknout hřiště o něco menší a zřejmě bez zpevněné í dopadové plochy i na Krásné louce.

Mladá Boleslav: Beton na sídlišti nahradí alej platanů


Další se připravuje v rámci revitalizace parku Štěpánka. Rozjíždí se také příprava další lokality v parku za Domem kultury, kde by mělo vzniknout crossfitové hřiště, ale také fitpark s cvičícími stroji, jak je tomu například v ulici Na Radouči u DPS. 

(iza, foto: Město Mladá Boleslav)