Svátek má: Emanuel

Politika

Velikost textu:

Protizemanovská skupina lustruje na Hradě vyznamenané osobnosti

Protizemanovská skupina lustruje na Hradě vyznamenané osobnosti

"Tak a zase prezidentovi Zemanovi  hlupáci lustují očekávané vyznamenané osobnosti na Pražském hradě," konstatuje  student politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Kachna a ještě na něděli
14. října 2018 - 08:24

Proč myslíte, že se nyní řeší v médiích očekávané prezidentem vyznamenané osoby na Pražském hradě jako například Michal David? Kdo to organizuje?

"Patrně to neorganizuje spolek přátel Miloše Zemana, ale spíše jeho nepřátelé. Kampaň má dva cíle. Znemožnit   hlavu státu, že má malou soudnost při vybírání oceňování osobností a také zařídit bojkotování účasti jednak přímo  pozvaných vyznamenáných osob ale i  hostů pozvaných do sálu na sledování těch oceňování. Nezemanovci to dělají  šikovně. Vyberou někoho, který má sice za sebou bohatou tvůrčí i intepretační práci, je populární, ale tu popularitu si získal už za hlubokého socialismu, což má být podle těch blbců osudová chyba. Letos, si ti blbci  pro lustrování veřejností vybrali Michala Davida."

Není to hloupé?

"Je, ale ono to funguje. Vždyž i vy se na toho Michala Davida ptáte, ale nejste osamoceni. Protizemanovská  mediální skupina s podporou protizemanovských  politiků  totiž vybírají vždy někoho, kdo je známý a populární. Letos si vybrali hudebníka a zpěváka, který složil plno muzikálů a ještě i nazpíval plno stále populárních písní. Jeho proviněním má být, že sloužil komunistickému režimu třeba písníčkou, kterou byla zařazena do spartakiádní skladby Poupata. Ubohé, že?"

A proč se to děje?

"Protizemanovská skupina má přeci stálé cíle v získávání důkazů o Zemanem rozdělování společnosti. Nu a v seznamu vyznamenaných, které navíc prozradí sám prezident, hledají někoho, kterého  pak vláčí společenskými odsouzeními a případnými pochvalami. Vzpomínáte, že minule protizemanovská skupina probírala zásluhy  Heleny Vondráčkové, Luďka Soboty, režiséra Trošky a dalších."

Kdy to skončí?

"Až Zemanovi skončí prezidentování. Ta protizemanovská skupina má za cíl znemožnění prezidenta Miloše Zemana nejlépe každý týden a nejméně jednou. Nutno dodat, že jim občas Miloš Zeman sám nahrává svými známými a opakovanými názory na úroveň novinářů a jejich práce."


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co si právě čtete, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N .T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté" se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy KAchna. Nu a tak Prvnízprávy.cz pečou Kachnu v tomto případě na neděli ...(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)