Svátek má: Leoš

Regiony

Velikost textu:

Ani víkend zábavy nezmírnil kontrolu skládek

Ani víkend zábavy nezmírnil kontrolu skládek

Po nabitých Dnech města Kladna o víkendu čekalo Kladeňáky dvoudenní open air festival KladFest. Třetí zářijový víkend nabídnul průřez kapel.

Nespočet pytlů na černé skládce
18. září 2018 - 12:30

Hudebníci měli k dispozici dvě scény,menší byla umístěna tradičně v Zahradě Kladenského zámku a hlavní pak před zahradou v prostorách parkoviště v Zádušní ulici.

Kladenská městská policie  kontrolovala nejen samotný průběh celé akce v rámci bezpečnosti, ale také se dohlíželo na veřejný pořádek. Celý průběh festivalu se obešel bez problémů až na pár ztrát a nálezů, které našly zpět své majitele. Ale to už prostě k takové akci patří.

Další stránka víkendu přinesla strážníkům odhalení dalšího nepořádku a to hned několikrát. Při kontrole Sítenského údolí našli strážníci nejenom nespočet pytlů odpadu ale s tím i jeho majitele, zabaleného opodál do deky. Mladík vyfasoval pytle další. Nyní na odklizení veškerého nepořádku, který tam nanosil. Mládenec byl z místa po uklizení vykázán a celé jeho jednání bude předáno ke správnímu orgánu. Při další noční kontrole v Bažantnici čekalo na strážníky nové překvapení, jak jinak než skládka nábytku u kontejnerů, bohužel v tomto případě bez pachatele.


Středočeskénovinky.cz informoval Milan Krupka, DiS., velitel vnitřní služby Městské policie Kladno.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:mpkladno)