Svátek má: Kvido

Regiony

Velikost textu:

Čelní střet dvou aut skončil tragicky. Zemřel jeden z řidičů

Čelní střet dvou aut skončil tragicky. Zemřel jeden z řidičů

Řidiči osobního vozu se údajně zamlžilo čelní sklo a vjel do protisměru. V nemocnici následně podlehl svým vážným zraněním.  Nehodala se stala na silnici I/4.

Ilustrační foto
12. března 2023 - 12:30

Tragicky skončila dopravní nehoda, ke které vyjížděli policisté a další složky IZS poté, co byla oznámena ve čtvrtek, krátce před šestou hodinou ráno, na linku tísňového volání 158.

Nehoda se stala na silnici I/4, kde se střetla dodávka a osobní vůz. Podle sdělení řidiče osobního vozu se mu mělo zamlžit přední sklo a údajně následkem toho vjel do protisměru. Tam v tu dobu projížděla dodávka, se kterou se řidič osobního vozu čelně srazil.

Řidiče osobního vozu (1947) transportovali zdravotníci do nemocnice s těžkým zraněním, řidič dodávky (1989), jakož i jeho spolujezdec (1949) utrpěli zranění lehká.Nehoda měla ale fatální následky. Řidič osobního vozu, který při nehodě utrpěl těžké zranění, krátce po poledni v nemocnici zemřel. Nehodu prověřují kriminalisté z příbramska, kteří budou zjišťovat, do jaké míry nehodu zavinili její jednotliví účastníci. Současně také budou zjišťovat  prostřednictvím zadané pitvy zjišťovat příčinu úmrtí řidiče, který čelní střet s dodávkou nepřežil.

Informovala mjr. Mgr. Vlasta Suchánková, oddělení tisku a prevence, KŘP Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:arch.)Souhlasíte s vyjádřením olympionika Davida Svobody, že politika do sportu nepatří?

Ano
transparent.gif transparent.gif
71%
Ne
transparent.gif transparent.gif
13%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%