Svátek má: Jeroným

Regiony

Velikost textu:

Dokončují se další investice do silnic a chodníků v Kladně

Dokončují se další investice do silnic a chodníků v Kladně

Svojsíkova ulice je po opravě opět otevřená. Opravu Svojsíkovy ulice město zahájilo 6.května a po dvou měsících je opět otevřená.

Okružní křižovatka Na kovárně před dokončením
9. srpna 2020 - 12:30

Původně byly práce za téměř patnáct milionů korun plánovány do konce srpna, dokončeny byly o tři týdne dříve a řidičům se ve Švermově uleví. Oprava probíhala v úseku od ulice Husova k ulici Chelčického. Starý asfalt byl vyfrézován v celém úseku, na nové podkladové vrstvy byl položen nový povrh a opraveny byly také chodníky.  

Začátkem týdne budou po rekonstrukci otevřeny dvě křižovatky: nová okružní „Na kovárně“ ulice Milady Horákové - Železničářů a křižovatka ulic M. Horákové a J. Kociana.

Zapojte se do přípravy strategie rozvoje města Kladna

Téměř před dokončením je také revitalizace ulic Obránců Míru, Vitry, Unhošťská a Wednesbury v Kročehlavech, kde byly opraveny komunikace, chodníky a parkovací místa. Revitalizace 4200 m2 komunikací, chodníků a parkovacích ploch za téměř 14, 5 milionu korun, zahrnovala i nový povrch procházející cyklotrasy, samozřejmostí jsou vsakovací plochy na parkovacích místech a veřejné osvětlení.

Stredoceskenovinky.cz informovala Mgr. Lucie Steinerová, tisková mluvčí, Magistrátu města Kladna.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:mmk,)