Svátek má: Teodor

Regiony

Velikost textu:

Hejtmanka před odletem do Číny navštívila čínskou továrnu v Nymburku

Hejtmanka před odletem do Číny navštívila čínskou továrnu v Nymburku

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová navštívila společnost Changhong Europe Electric, která v Nymburku vyrábí televizory.

Hejtmanka na Gymnáziu Bohumila Hrabala
11.březen 2017 - 12:30

V rámci pravidelných cest do regionů navštívila ve středu 8. března hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) Nymbursko.

Před odletem na zahraniční cestu do Číny navštívila společnost Changhong Europe Electric, která v Nymburku vyrábí televizory. S vedením továrny jednala o rozšíření výroby, o možnostech dopravy nákladu potřebného k výrobě a o nedostatku zaměstnanců.


Na Gymnáziu Bohumila Hrabala zhruba hodinu debatovala se studenty o krajských tématech a o politice. S vybranými starosty okolních měst a obcí řešila na pracovním obědě aktuální problémy regionu a možnosti dotačních programů. V odpoledních hodinách si prohlédla nymburskou nemocnici a domov pro seniory v Lysé nad Labem.  

Na fotografii: Na Gymnáziu Bohumila Hrabala zhruba hodinu debatovala hejtmanka se studenty o krajských tématech a o politice. Informoval Krajský úřad Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:kú)