Svátek má: Martina

Regiony

Velikost textu:

Hudební skupina Uriah Heep vystoupí na Dnech města Kladna

Hudební skupina Uriah Heep vystoupí na Dnech města Kladna

Začátek září neodmyslitelně patří oslavám města. Tento rok máme navíc skvělou zprávu pro Kladeňáky. Přes prvotní potíže se nám povedl zajistit nezapomenutelný zážitek - do Kladna přiletí legendy rockové scény Uriah Heep, oznamuje Milan Volf.

Z vystoupení Uriah Heep
7. srpna 2017 - 12:30

"Po úvodních problémech a peripetiích se nám opět podařilo domluvit se s britskou rockovou legendou Uriah Heep. Nyní tedy mohu jednoznačně potvrdit, že headlinovou skupinou Dnů města Kladna, budou právě oni." uvedl primátor Mgr. Milan Volf (Volba pro Kladno).


Oslavy města, které tento rok připadají na víkend od 1. do 3. září, budou nabité různorodým a zajímavým programem. Největší hudební nálož čeká ale diváky v sobotu. Vystoupí tuzemské hvězdy pop music Hana Zagorová a Dara Rolins, dále třeba kapely Perutě a Other Way. Celý den ale ukončí pravé legendy rocku.

"Všechny bych tímto velice rád pozval na Dny města Kladna. Jedinečným zážitkem bude poslechnout si na kladenském Sletišti rockovou klasiku Uriah Heep a její legendární skladby jako jsou například Lady in Black, Come Back to Me nebo třeba The Wizard a podobně…“ dodal Milan Volf.

Informaci přinesly webové stránky města Kladna.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:arch.)