Svátek má: Oldřich

Regiony

Velikost textu:

Hypermarket oslaví výročí programem pro děti i dospělé

Hypermarket oslaví výročí programem pro děti i dospělé

Hypermarket Tesco v Říčanech slaví již 10 let od svého otevření. Toto výročí hodlá oslavit se všemi svými zaměstnanci i zákazníky.

Z oslav výročí vzniku říčanského marketu
6. června 2018 - 12:30

Pro říčanské Tesco byl, je a bude názor zákazníků velmi důležitý, proto na základě jejich potřeb proběhla v roce 2014 modernizace celého obchodu. Došlo ke zmenšení  prodejní plochy  domácích elektrospotřebičů a rozšíření prodejní plochy oblíbené módní značky F&F, zvětšil se také sezónní prostor  v nepotravinovém oddělení a rozšířila se nabídka drogistického sortimentu.

Díky zvětšení plochy a změně v uspořádání sortimentu, mají zákazníci více prostoru pro lepší a pohodlnější nakupování.


V roce 2010 prodejna obdržela ocenění Nejlepší oddělení ovoce a zeleniny od místních zákazníků.  Oslavy 10. výročí, proto hodlá vedení prodejny oslavit nejen se svými obchodními partnery, ale i se zákazníky a jejich dětmi, informoval Stredoceskenovinky.cz mluvčí společnosti Tesco Václav Koukolíček. „Chystáme program, jehož součástí budou i ochutnávky našich vlastních výrobků, dále se zákazníci mohou těšit na řadu atrakcí a kulturní vyžití i pro nejmenší děti,“ zve k oslavám ředitel obchodu Tesco Šimon Klučka.


Místní hypermarket se navíc aktivně podílí na podpoře komunitního života, dlouhodobě spolupracuje s Potravinovou bankou Praha a dále také daruje pekárenské přebytky místním mysliveckým spolkům. V neposlední řadě prodejna aktivně podporuje i nefinančními dary Dětské centrum Strančice, Bio park Štít a Zoo terárium Praha Dubeč.
 
(vm, Stredoceskenovinky.cz, foto: Tesco)