Svátek má: Viola

Regiony

Velikost textu:

K návštěvě středních Čech bude kraj lákat turisty z Ruska

K návštěvě středních Čech bude kraj lákat turisty z Ruska

Středočeská centrála cestovního ruchu (SCCR) se představí ve dnech 12. – 14. března ruským turistům. Na veletrhu Expocentr v Moskvě chce turisty nalákat na krásy středních Čech.

Střední Čechy - Mělník
11. března 2019 - 12:30

Na moskevském veletrhu bude SCCR prezentovat své aktivity u stánku CzechTourism - ve společné expozici České republiky. U stánku se návštěvníci seznámí s tipy na výlety, které přináší i brožury v ruském jazyce. Veletrhu se zúčastní také zástupci Středočeského kraje.

Střední Čechy se budou v ruské metropoli prezentovat jako zajímavá turistická destinace, která se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Cílem je představit kraj z pohledu cestovního ruchu, regionálních specialit, gastronomie, ale i regionu obchodních příležitostí. Návštěvníci stánku se mohou seznámit, díky brožurám v ruštině, s možností stylového ubytování s rodinnou atmosférou, zámeckým ubytováním nebo s možností rodinných výletů za zvířátky.

Akce se kromě zástupců SCCR zúčastní radní Středočeského kraje pro oblast investic a veřejných zakázek Martin Herman a radní pro oblast kultury a památkové péče Karel Horčička.


„Středočeská centrála cestovního ruchu bude prezentovat návštěvníkům veletrhu novinky a tematické průvodce pro letošní turistickou sezonu ve středních Čechách. Naším cílem je představit veškeré cestovatelské možnosti, který náš kraj plný pohádkových zámků a kouzelné přírody nabízí. Ať už to jsou luxusní hotely v zámeckém prostředí nebo stylové ubytování s rodinnou atmosférou. Nejen díky spojení ubytování s širokou nabídkou dalších aktivit chceme na veletrhu ukázat, proč by měli ruští turisté strávit ve středních Čechách více dní,” uvádí Markéta Wernerová, ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu.

Středočeskénovinky.cz informovala Lucie Vurbsová, tisková mluvčí, Středočeská centrála cestovního ruchu.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:Středočeská centrála cestovního ruchu)