Svátek má: Simona

Regiony

Velikost textu:

Kladenská knihovna: Jazz, přednášky, vernisáže, vzdělávání senioreů

Kladenská knihovna: Jazz, přednášky, vernisáže, vzdělávání senioreů

Prosinec bude kulturně náročný – hudební akce budou 3 – adventní koncert sboru Gaudium, vánoční jazzový koncert Evy Kleinové s Mr. Surky 6 tet a zapojíme se do Česko zpívá koledy.

Ručně malovaný papír
2. prosince 2019 - 12:30

Přednášet bude zajímavý cestovatel Tomáš Vejmola o tom, jak dojel tuktukem z Bangkoku až na Moravu a stihnul to za 1 rok. Rádi Vás také zveme na prodej výrobců dětí z Dětského domova v Ledcích a zájemcům o výtvarné tvoření nabízíme dílnu s Yuko Takahasi – ruční malba na japonský papír .


Vedle přednášek a vernisáží ani v prosinci nezapomeneme na pravidelné akce naší knihovny - mediální vzdělávání seniorů – tentokrát s Mgr. Daliborem Špokem, PhD. o tom, jak média ovlivňují naše emoce, přednášky Virtuální univerzity 3. věku (závěrečná lekce), exkurze v knihovně, kurz vyhledávání informací pro studenty a setkání těch, kteří pečují o seniory s Alzheimerovou nemocí.
 


Po celý prosinec můžete v Malé galerii knihovny shlédnout výstavu 42 hvězd mezi nebem a zemí – životní osudy 42 židovských spisovatelů, kteří se narodili, zemřeli či žili ve Středočeském kraji.
 

Středočeskénovinky.cz informovala Mgr. Ivona Kasalická, Program + PR, Středočeská vědecká knihovna v Kladně.

(red,stredoceskenovinky.cz,foto:SVKKladno)