Svátek má: Matěj

Regiony

Velikost textu:

Kladenské strážníky trápí neukáznění pejskaři

Kladenské strážníky trápí neukáznění pejskaři

Během svátečních dní potrápili strážníky Městské policie Kladno neukáznění pejskaři.

Ilustrační foto
19.duben 2017 - 21:30
Hlídky odchytly a následně majitelům předaly několik psů, kteří volně pobíhali po městě. Nezodpovědné majitele, porušující vyhlášku, strážníci řešili blokovými pokutami.

V pondělí večer oznámil na tísňovou linku strážníků muž, že jeho pes byl napaden jiným psem, který se volně pohyboval po ulici. Když upozornil na konflikt majitelku psa, ta zareagovala tím, že si psa odvolala a utekla do domu. Hlídka, která přijela na místo, podle popisu ženu a psa v domě našla. Jednatřicetiletá žena se přiznala, že psa venčila bez vodítka a náhubku, a že ke konfliktu skutečně došlo. Hříšnice byla hlídkou na místě řešena blokovou pokutou. Napadený pes měl štěstí, nedošlo k žádnému zranění.


Strážníci apelují na majitele psů, kterým se podobná věc přihodí, aby ihned volali na linku 156. Ne jako jeden z občanů, který si na podobnou situaci, která se stala v Sítenském údolí, stěžuje písemně emailem řediteli Městské policie Kladno. Bohužel, s takto oznámenou věcí nelze již po uplynutí několika hodin nic dělat.   

Stredoceskenovinky.cz informoval Milan Krupka, DiS. velitel vnitřní služby, Městská policie Kladno.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:arch)