Svátek má: Berta

Regiony

Velikost textu:

Kraj podpoří projekt Marketing Labské stezky 2020

Kraj podpoří projekt Marketing Labské stezky 2020

Do společného marketingového projektu jsou zapojeny čtyři kraje (Středočeský, Ústecký, Královéhradecký a Pardubický), města, Agentura CzechTourism, destinační agentury a podnikatelé, kteří provozují ubytovací a stravovací služby v rámci certifikace Cyklisté vítáni.

Labská stezka 2020
21. ledna 2020 - 12:30

„Celkem 181 500 korunami podpoří Středočeský kraj formou individuální neinvestiční dotace projekt Partnerství s.r.o., který zajistí propagaci 1 300 kilometrů dlouhé Labské stezky v tuzemsku a Německu. Společně tak budou propagovány obě části stezky formou vydání oficiálního ‚Cykloprůvodce Labská stezka 2020‘. Proto partnerství na projektu rádi přijímáme a vydání publikace podpoříme,“ říká středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011).

Podle odborníků na turistický ruch patří Labská stezka ke špičkovým mezinárodním cyklistickým produktům, které se vyznačují jednotnou identitou, koordinovaným marketingem a zázemím certifikovaných služeb pro cyklisty.


„Celkový náklad nově vydaného cykloprůvodce je plánován na 260 tisíc kusů a distribuován bude zdarma. Součástí projektu je i rozvoj a propagace společného česko-německého webu www.elberadweg.de ve čtyřech jazykových mutacích,“ upřesnil radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu Martin Draxler (ANO 2011) s tím, že česká verze bude disponovat doménou www.labska-stezka.cz.

Do společného marketingového projektu jsou zapojeny čtyři kraje (Středočeský, Ústecký, Královéhradecký a Pardubický), města, Agentura CzechTourism, destinační agentury a podnikatelé, kteří provozují ubytovací a stravovací služby v rámci certifikace Cyklisté vítáni. Informoval Středočeský kraj.„Středočeský kraj získá zdarma k distribuci Cykloprůvodce Labská stezka 2020 v množství 6 850 kusů. Prezentace středočeského úseku Labské stezky bude v publikaci v rozsahu čtyř stran,“ závěrem dodal radní M. Draxler.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:kú)