Svátek má: Patrik

Regiony

Velikost textu:

Královu Dvoru se výrazná podpora sportu vyplácí

Královu Dvoru se výrazná podpora sportu vyplácí

Hned několik skvělých ocenění obdrželi sportovci z Králova Dvora při vyhlášení cen Sportovec Berounska 2015, jehož pořadateli jsou Sport Action, Berounský deník a město Beroun.

Ilustrační foto
26.únor 2016 - 08:30
Ceny se předávaly těm nejúspěšnějším z úspěšných v sále berounského Kulturního domu Plzeňka v úterý 16. února. Kromě desítek zástupců nejrůznějších sportů nechyběl ani doprovodný program, o který se postarali zpěváci Andrea Mea a Lešek Semelka.

Králodvorští ovládli především v ocenění týmů. V kategorii junioři – týmy získali první místo dorostenci florbalového týmu T.B.C. Králův Dvůr. Ti po loňské úspěšné kvalifikaci o 1. ligu tak nyní poprvé v historii klubu hrají první dorosteneckou ligu v B skupině.

První místo v kategorii dospělí – týmy obsadili fotbalisté FK Králův Dvůr, kterým se v probíhající sezóně v České fotbalové lize daří a přezimovali na čtvrté příčce. Hned za nimi pak skončili florbalisté T.B.C. Králův Dvůr.

Králodvorští hasiči mají novou halu na techniku

Králodvorští zaznamenali úspěch i v kategorii jednotlivci – dospělí. Na 3. místě skončil brankář FK Králův Dvůr Jiří Krček a do desítky se ještě vešel jeho kolega Jaroslav Tregler, který byl sedmý.

Stredoceskenovinky.cz informovala Veronika Kubátová za Městský úřad Králův Dvůr.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:arch)