Svátek má: Sabina

Regiony

Velikost textu:

město Příbram tvoří nový strategický plán

město Příbram tvoří nový strategický plán

Strategický plán rozvoje města Příbram je klíčovým dokumentem, ve kterém je vyjádřena představa o směřování města v určitém časovém horizontu.

Příbram
11. října 2020 - 12:30

Nyní nastala doba, kdy město Příbram tvoří nový strategický plán na období 2021-2030. Při tvorbě strategického plánu je brán zřetel také na názory a potřeby samotných obyvatel města a regionu.

„Jako velmi důležité vnímáme to, aby se k tomuto zásadnímu rozvojovému materiálu vyjádřili také naši občané. Z tohoto důvodu byl vytvořen dotazník, který nám velmi pomůže při tvorbě plánů na další období,“ uvedl starosta města Jan Konvalinka.


Vytištěné dotazníky jsou již k dispozici na následujících sběrných místech, kde je možné je zároveň vyplněné odevzdat do označeného sběrného boxu:
  • Infocentrum Městského úřadu Příbram, Tyršova 106, Zámeček–Ernestinum
  • Knihovna Jana Drdy – v ústřední půjčovně pro dospělé (nám. T. G. Masaryka) a v pobočkách
  • Křižák a Březové Hory; v průjezdu hlavní budovy na nám. T. G. Masaryka je možné dotazníky odevzdávat i do označené schránky (u této schránky však nejsou dotazníky k vyzvednutí)
  • Vstupní hala Aquaparku
  • Foyer Divadla A. Dvořáka


Pokud raději volíte online formu, najdete dotazník na webových stránkách města Příbram nebo v mobilní aplikaci Příbram v mobilu.Sběr vyplněných dotazníků probíhá do 31. října 2020.

Středočeskénovinky.cz informovala Eva Švehlová, DiS., tisková mluvčí. MěÚ Příbram.

(jv,stredoceskenovnky.cz,foto:arch.příbram)