Svátek má: Tibor

Regiony

Velikost textu:

Mladá Boleslav: Pivní slavnosti budou letos dvoudenní

Mladá Boleslav: Pivní slavnosti budou letos dvoudenní

Devátý ročník pivní slavnosti Septemberfest se bude opět konat v prvním zářijovém víkendu na Krásné louce. Letos čeká návštěvníky ale zásadní novinka.

Pohled na část plakátu zvoucího na akci
9. srpna 2019 - 12:30

Slavnost se poprvé rozšíří do dvou dnů, program je připraven v pátek 6. 9. od 16 do 24 hodin a v sobotu 7. 9. od 14 do 24 hodin. Důvodem je velký zájem lidí o tuto událost na konci léta, každoročně ji navštíví několik tisíc lidí.

"Vyhověli jsme tak přání řady účastníků, aby tato akce byla dvoudenní. Také bylo štěstí, že se podařilo zkoordinovat rozšířené pivní slavnosti s dřevorubecnou soutěží. Slavnosti nejsou jen o pití piva, ale vždy se snažíme, aby zde bylo na co koukat a co poslouchat a aby doprovodný program byl co nejzajímavější," řekl náměstek primátora Daniel Marek.


Kromě řady stánků s mnoha druhy piv i jiných nápojů a různých forem občerstvení se mohou přítomní těšit i na pestrý doprovodný program. Hudbymilovní nadšenci se v pátek dočkají vystoupení kapel Kabát revival MB, Koneckonců, S.E.N. Rock a Hallodrn, v sobotu zde vystoupí německá kapela Scheiss auf leis, Komunál, Olympic revival, Inaction a Dolls in the Factory. 

V sobotu zde navíc proběhne dřevorubecká soutěž Stihl Timbersports, účast přislíbil i vícemistr světa Martin Komárek.

Slavnosti nabídnou také netradiční pivní soutěže, atrakce a soutěže pro děti, obří pivní stany i zálohované pivní kelímky. Po oba dny zde budou k vidění interaktivní exponáty IQLANDIA a proběhnou retro afterparty ve stanu.

Akci pořádá společnost Kultura města Mladá Boleslav.

O celé záležitosti informovaly webové stránky města Mladá Boleslav.

(vm, Stredoceskenovinky.cz, foto:Město Mladá Boleslav)