Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Mladá Boleslav: Snědý muž onanoval na ulici

Mladá Boleslav: Snědý muž onanoval na ulici

Ve čtvrtek krátce před 16:30 se na městskou policii obrátila vyděšená žena s tím, že když procházela kolem Škoda Muzea na třídě Václava Klementa, obtěžoval ji snědý muž, který při chůzi onanoval.

Podezřelého muže strážníci zadrželi
13. července 2018 - 12:30

Informovaly o tom webové stránky města Mladá Boleslav. Dvě hlídky strážníků ihned vyrazily na místo, muže se jim ale v první fázi nalézt nepovedlo. O události byla informována rovněž Policie české republiky, strážníci navíc poučili ženu o tom, jak má dále postupovat. "V 17 hodin obtěžovaná žena znovu telefonicky oznámila, že dotyčného muže vidí v Máchově poblíž Max baru," uvedl zástupce velitele mladoboleslavské městské policie Ondřej Kubala.

Na místo znovu vyrazily dvě hlídky městské policie, tentokrát byla akce korunována úspěchem. "Strážníci muže dopadli na hřišti za domem číslo 820 na třídě Václava Klementa a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě," popsal situaci Ondřej Kubala.

Následně byla oznamovatelka i muž podezřelý z trestné činnosti dopraveni na obvodní oddělení Policie ČR k dalším policejním úkonům.

(vm, Stredoceskenovinky.cz, foto: Město Mladá Boleslav)