Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Nejlepší žáci a studenti dostali finanční odměnu

Nejlepší žáci a studenti dostali finanční odměnu

Nejlepší žáci a studenti základních a středních škol v Mladé Boleslavi se 20.června na slavnostním aktu ve Sboru českých bratří dočkali ocenění za svoji píli i aktivitu.

Mladá Boleslav-ilustrační foto
21. června 2018 - 12:30

Žákovské a studentské ceny města Mladá Boleslav předávali náměstek primátora Daniel Marek, vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Václav Kalát a vedoucí oddělení školství Hana Adášková. Ocenění dostali finanční odměnu, knížku a pamětní list.Celkem bylo letos oceněno 31 dětí, z toho 18 žáků základních škol a 13 studentů středních škol. Informovaly o tom webové stránky města Mladá Boleslav.

Nejlepší žáci a studenti


"Pro vás oceněné je to takové poděkování, uznání za to, co děláte, v čem vynikáte, v čem jste šikovní, jestli někomu pomáháte, prostě za to, jací jste lidé. Nezapomínejte ale na ty, kteří vás tou cestou dlouhodobě vedou, ať to jsou rodiče nebo učitelé. Těm určitě patří velké poděkování," řekl náměstek primátora Daniel Marek, který všem také popřál hodně úspěchů na další cestě životem a vyzval je, aby nepřestávali na sobě pracovat a zdokonalovat se.

(vm, Stredoceskenovinky.cz, foto:mladaboleslav)