Svátek má: Zita

Regiony

Velikost textu:

Příbram láká na druhou společnou cyklo vyjížďku

Příbram láká na druhou společnou cyklo vyjížďku

Příbram: Na úterý 14. září od 17 hodin je naplánována druhá společná cyklo vyjížďka s místostarostou Martinem Buršíkem. Start bude na parkovišti pod Svatou Horou.

Ilustrační foto
11. září 2021 - 12:30

První vyjížďka vedla z Nového rybníka k Památníku Vojna a přes Žežice a Zdaboř zpět. Zúčastnili se jí občané Příbrami nebo například starosta Dobříše Pavel Svoboda. 

„První vyjížďka v červnu měla úspěch, a proto jsem rád, že vás mohu pozvat na vyjížďku druhou, která tentokrát povede z parkoviště pod Svatou Horou přes Fantovu louku do obce Háje, přes příbramskou část Jerusalem do obcí Konětopy, Lešetice a pak zpět do Příbrami přes Brod až na Nový rybník, kde bude opět připraveno malé občerstvení. Trasa má necelých 12 kilometrů, je nenáročná, vede většinou mimo hlavní komunikace a je vhodná pro cyklisty všech věkových a výkonnostních kategorií,“ zve na vyjížďku 1. místostarosta Martin Buršík.Vyjížďka se uskuteční za příznivého počasí, které by s ohledem na dlouhodobou předpověď mohlo v příštím týdnu být. Po cestě se účastníci budou moci občerstvit V SeZaM bistru Nový rybník, které je v září ve všední dny otevřeno do 19 hodin.Středočeskénovinky.cz informovala Eva Švehlová, DiS., tisková mluvčí, MěÚ Příbram.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:arch.měú)