Svátek má: Jiří

Regiony

Velikost textu:

Přihlašte se do soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017

Přihlašte se do soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017

Pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO 2011) ve spolupráci s Odborem kultury a památkové péče Krajského úřadu je otevřen čtvrtý ročník soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017.

Centrální depozitář Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, stavba roku 2016
10.květen 2017 - 12:30

Soutěž je vypsána na podporu kvalitních realizací všech typů staveb se snahou ocenit společné úsilí investorů, projektantů a dodavatelů.

"V letošním ročníku se nám společným úsilím podařilo snížit přihlašovací poplatek o třetinu na 5 000 Kč. Pokud se o poplatek rozdělí více přihlašovatelů, věříme, že nic nebrání tomu, aby se občané kraje mohli těšit na rozsáhlou přehlídku krásných staveb,“ říká Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, hejtmanka Středočeského kraje.

Uzávěrka přihlášek je 30. června 2017.

Odborná porota udělí titul Stavba roku Středočeského kraje, Cenu hejtmanky, deset Zvláštních cen a Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení proběhne v říjnu 2017 na nově rekonstruovaném zámku v Panenských Břežanech.


Do soutěže se mohou hlásit stavby všeho druhu: nové i rekonstrukce, urbanistické realizace i úpravy krajiny, pozemní stavby - bytové i nebytové budovy, inženýrské stavby – stavby veřejné infrastruktury dopravní i technické, energetické i vodohospodářské stavby a stavby s realizovanými prvky Smart cities.

Do 30. 6. 2017 se mohou přihlásit stavby na území Středočeského kraje, které byly dokončené, uvedené do provozu nebo zkolaudované do konce června 2017. Informoval Krajský úřad Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:kú)