Svátek má: Tamara

Regiony

Velikost textu:

Retro Garáž 2018 v Lysé nad Labem

Retro Garáž 2018 v Lysé nad Labem

Retro Garáž je prodejní výstava, která nabídne plné výstaviště krásných starých automobilů a motocyklů, kdy naprostá většina všeho vystaveného je skutečně na prodej.

Fichtl půjčovna
13. listopadu 2018 - 12:30

Perličkou programu bude např. živá aukce automobilového veterána, který se bude dražit od 1 Kč. Dále se návštěvníci mohou těšit na prezentaci renovačních dílen, lakoven nebo čalounických dílen, proběhne prezentace veterán klubu a budou představeny nové motocykly Indian a Jawa, včetně letošní novinky Jawa 350 Special.


Podzimní střední Čechy lákají na hudební akce

Na letošní Retro Garáži bude celá řada novinek. Jednou z nich je výstava fotografií známého fotografa Vladimíra Cettla, který se při svém focení zaměřuje především na staré tatrovky.

Pavilón B nabídne na 140 m2 opravdu úchvatnou podívanou v podobě expozice krásných fotografií pořízených panem Cettlem během mnoha let jeho usilovného hledání vraků veteránů značky Tatra. Výstava provází letos vydanou knihu “Zátiší s vraky Tatra” která si našla své příznivce již ve 14 zemích světa. V létě proběhla autogramiáda i v Los Angeles, kde se při té přílěžitosti uskutečnil sraz kalifornských tatrováků.

Ze souboru fotografií z letošních zahraničních cest na tatrovácké srazy v Německu a v USA vznikl nový Cettlův kalendář pro rok 2019 s příznačným názvem “Tatra ve světě”. Ten bude oficiálně fyzicky poprvé prezentován 17. listopadu 2018 právě u nás na Retro Garáži!

Středočeskénovinky.cz o oakci informovala Lucie Vurbsová, tisková mluvčí, Středočeská centrála cestovního ruchu.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:Středočeská centrála cestovního ruchu,retro-garaz)