Svátek má: Zita

Regiony

Velikost textu:

Strážníci zachránili život muži, který chtěl skočit z mostu

Strážníci zachránili život muži, který chtěl skočit z mostu

Dne 31. 7. 2021 v 16:17 hod. tel. oznámila kolemjdoucí, že na Sítenském mostě v Kladně stojí mladík za zábradlím a pravděpodobně chce skočit.

Ilustrační foto
3. srpna 2021 - 12:30

Ihned na místo byly vyslány hlídky strážníků a operátor MP Kladno monitoroval kamerou Městského kamerového dohlížecího systému mladíka, jak stojí za zábradlím Sítenského mostu. Dále byl vyrozuměn dispečink ZS středočeského kraje a operační důstojník PČR Kladno.

Do jedné minuty se na místo dostavila hlídka strážníků, která na místě zjistila 5 osob, kdy jeden mladík stojí za zábradlím a čtyři osoby s ním komunikují.

Strážník po příjezdu navázal s mladíkem kontakt, kdy mladíkovi nabídl cigaretu, se kterou mladík souhlasil. Když se mladík natahoval po cigaretě, strážníci vyhodnotili situaci tak, že použili hmaty a chvaty, kdy ho uchopili za pravou ruku a za batoh na zádech, mladík byl přetažen přes zábradlí na chodník, kde byl poté odveden do služebního vozidla.


Po příjezdu záchranné služby přítomná zdravotnice nařídila převoz mladistvého do Oblastní nemocnice Kladno k dalšímu vyšetření a hlídka PČR si jednání mladistvého převzala k došetření.


Stredoceskenovinky.cz informoval Milan Krupka, DiS. z Městské policie Kladno.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:mp)