Svátek má: Magdaléna

Regiony

Velikost textu:

Středočeská centrála cestovního ruchu na Holiday World v Praze

Středočeská centrála cestovního ruchu na Holiday World v Praze

Ve dnech 21. - 24.února 2019  proběhne v areálu holešovického Výstaviště v Praze 28.ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World, kterého se účastní s novým propagačním stánkem pro rok 2019 také Středočeská centrála cestovního ruchu.

Karlštejn
11. února 2019 - 12:30

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem - spojení památek a turistiky.

Veletrh HOLIDAY WORLD bude opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, které budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle).V roce 2019 se bude konat již 28. ročník, který proběhne ve dnech 21. - 24. února 2019 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 13. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL.

„Stánek Středočeské centrály cestovního ruchu (místo VH336) bude otevřen 21. února v 10 hodin,"  Středočeskénovinky.cz informovala Lucie Vurbsová, tisková mluvčí, Středočeská centrála cestovního ruchu.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:Středočeská centrála cestovního ruchu)