Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

Středočeská hejtmanka Jermanová bude úřadovat v Rakovníku

Středočeská hejtmanka Jermanová bude úřadovat v Rakovníku

Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji "mobilní kancelář" ve vybraných středočeských městech.

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová
14. července 2017 - 12:30

Tentokrát Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) otevře svoji „mobilní kancelář“ v Rakovníku. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.

Druhý „Hejtmančin úřední den v regionu“ se uskuteční 19. července 2017 od 10 do 16 hodin v Muzeu T. G. M. na Žižkově náměstí v Rakovníku.

„Po Kolíně, kde jsem úřadovala v polovině června, a přišlo za mnou několik desítek lidí, jsem se tentokrát rozhodla pro protilehlý konec středních Čech. Budu ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat i v Rakovníku,“ zve hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.


Hejtmanka plánuje, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech hejtmanka vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Hejtmanka touto cestou všechny zve, aby si s ní přišli popovídat, podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den.

Pozvání platí nejen pro rakovnické občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí. Informoval Krajský úřad Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz foto:kú)