Svátek má: Liliana

Regiony

Velikost textu:

Tři loupežná přepadení v Kladně

Tři loupežná přepadení v Kladně

Kladenští kriminalisté od  loňského roku 2016 prošetřují jeden případ loupežného přepadení a ze zimních měsíců letošního roku 2017 dva případy loupežných přepadení, které se staly ve dvou kamenných obchodech v Kladně v ulici Vašatova a Váňova. 

Z místa činu
17.duben 2017 - 12:30

Pachatelé zde pod pohrůžkou zbraně od obsluhujícího personálu získali  finanční hotovost několik tisíc korun. Tuto trestnou činnost páchal jednotlivec vstupem do prodejny vždy před ukončením pracovní doby kolem sedmnácté hodiny.

Kriminalisté nyní touto cestou žádají osobu, která se nachází nafotkách z kamerového záznamu, aby se dostavila na policejní služebnu, neboť by mohla policistům svými informacemi pomoci při objasnění alespoň jednoho z těchto případů.  Kriminalisté zároveň žádají i veřejnost o pomoc zda nepoznají tuto osobu, která by svým svědectvím mohla přispět k objasnění některého z těchto případů loupežných přepadení.

"Informace poskytněte na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a nebo na službu kriminální policie a vyšetřování v Kladně,"vyzývá nprap. Jana Šteinerová, tisková mluvčí KŘP Středočeského kraje.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:arch.)