Svátek má: Johana

Zprávy

Velikost textu:

Je Stephen Paddock Lee Harvey Oswald z Las Vegas?

Je Stephen Paddock Lee Harvey Oswald z Las Vegas?

Šerif z Las Vegas potvrdil teorii, kterou, jak jsme mohli slyšet z Radiožurnálu, přinesly již dříve konspirační weby, zkrátka střelci z Las Vegas musel někdo pomáhat, nebyl sám.  

Stephen Paddock
6. října 2017 - 03:20
 
A můžeme pokračovat v dalších úvahách. Samozřejmě, že je pro policii nejlepší najít ihned vraha a tím uklidnit veřejnost, v tomto případě se podle policejní verze zabil sám, nepočkal až ho policie  bude vyslýchat a případ je vyřešen, ale…

Ale jak upozorňuje blog Schall und Rauch: Pokud se podíváte na fotografii mrtvoly sebevraha z Las Vegas, uvidíte různé nesrovnalosti. Zbraň, kterou údajně použil pro sebevraždu a kterou se střelil do hlavy, je více jak jeden metr vzdálená od hlavy, ale jeho paže směřují dolů, podél těla. Dvě různé krevní sraženiny, jedna vypadá jako už zaschlá a naopak druhá je čerstvá, mokrá. Nábojnice leží na krvi a na nich není žádná krev, jako by sem byly položeny později. Proč jsou prázdné zásobníky ve středu místnosti a ne tam, kde měl Paddock střílet, tedy u okna? Byly zde "důkazy" položeny později?

Fotografie z místa činu měly být pořízeny policejním úředníkem z Las Vegas. Proč by měl policista nebo technik z místa zločinu riskovat svou práci a zveřejnit tyto fotografie?

Kdo je vrah z Las Vegas? Penzista, bývalý letec, syn lupiče…

Protože oficiální prohlášení říká, že je to sebevražda a to je něco špatného a měla by to veřejnost znát?

Co je v tomto případě ukázáno, Stephen Paddock je mrtvý, a tak případ skončil, konec příběhu!

Je Stephen Paddock Lee Harvey Oswald z Las Vegas?

A co víc: Bezpečnost kasin je velmi vysoká a nejmodernější, kontroly jsou neviditelné, všichni návštěvníci a jejich zavazadla jsou ale zrentgenována. Hlavním důvodem je, že nikdo nesmí pašovat elektronické přístroje do herny kvůli manipulaci s počítači a hrami.

To je důvod, proč by Paddock nebyl schopen pronést celý arzenál zbraní a střeliva do hotelového kasina normálním způsobem. Určitě by byl kontrolován, kdyby přinášel mnoho těžkých kufrů.

Víte, co vůbec váží tisíce nábojů a více než 20 zbraní? Měl vypálit 3000 až 4000 výstřelů!

Jsou vidět i některé záběry palivové nádrže s leteckým benzinem, které jsou vzdálené asi 400 metrů. Podle FBI je zasáhly dvě střely, ale ocelovou stěnu neprostřelily.

Lee Harvey Oswald byl podle vyšetřování čtyř vládních agentur Spojených států amerických pachatelem atentátu na prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Atentát byl spáchán dne 22. listopadu 1963 ve městě Dallas, státě Texas. Byl v roce 1963 obviněn z vraždy dallaského policisty J. D. Tippita a poté i z vraždy amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Oswald však odmítal jakoukoliv spojitost s těmito vraždami. Dva dny po svém zadržení byl během převozu do věznice, za přítomnosti televizních kamer, zastřelen Jackem Leonem Rubinsteinem.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch, foto:schallundrauch)