Svátek má: Viola

Zprávy

Velikost textu:

Massie: Pro Trumpovy oponenty je mluvení o obžalobě zdrojem příjmů

Massie: Pro Trumpovy oponenty je mluvení o obžalobě zdrojem příjmů

Navzdory skutečnosti, že předsedkyně Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu, demokratka Nancy Pelosiová vystoupila proti obžalobě Trumpa, ostatní demokraté s ní nesouhlasí, uvádí Fox News.

Thomas Massie, republikánský kongresman
15. března 2019 - 03:20

Podle republikánského kongresmana Thomase Massieho, rozhovory o obžalobě pomáhají Demokratické straně sbírat dary, ale skutečný pokus o odstranění prezidenta z moci povede k drtivé porážce demokratů  ve volbách.

Prezident Donald Trump na twitteru poděkoval předsedkyni Pelosiové za to, že je proti jeho obžalobě. Proč ji ostatní demokraté neposlouchají?

„Vypadá to tak se, že Nancy Pelosiová přišla a řekla: „Santa Claus neexistuje! Lhali jsme vám dva roky.“ A pak přišel Adam Schiff a někteří jiní, aby ujistili každého: „Ne, Santa Claus existuje! Viděli jsme ho jíst cukroví! A na ulici jsou stopy od sobích kopyt!, “ odpovídá Thomas Massie.

Jakých zločinů, čeho přesně se dopustil Donald Trump, co by ospravedlňovalo obžalobu? Přestože  Nancy Pelosiová a Steny Hoyer pohrdají prezidentem, tak jsou dost chytří na to, aby pochopili: pokud prohrajete, bude Trump silnější! Je to totéž, jako plnit batoh antibiotiky: absorbuje je místo umírání!„Problém je v tom, že pro demokraty je slovo „i“  jedním z hlavních nástrojů pro přilákání peněz. A nechtějí se vzdát slova „i“, protože potřebují dary a motivovaného voliče. Teď, když volby skončily, již hovoříme o znovuzvolení prezidenta Trumpa. A Pelosiová ví, že je to příliš nebezpečné téma. Pokud budou zapojeni do obžaloby,  Trump vyhraje a získá přesvědčivé vítězství,“ vysvětlila Pelosiová.

„Myslím, že by dnes vyhrál proti kterémukoliv ze svých protikandidátů. Pokud někdo použije slovo „i“, pokud se ho pokusí prosadit, tak hra skončí. A Trump bude znovu zvolen. Také si myslím ... Asi před dvěma týdny jsme mluvili s bývalým Trumpovým právníkem Cohenem. Předpokládalo se, že Cohen udělá základ pro obžalobu. Ale všechno se rozpadlo před našima očima!

(rp,prvnizpravy.cz,foxnews,foto:arch.)