Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a takového poctivého blbce,ten jim tam jenom překážel,že ano Celní kapitalistická pravičácká zpolitizovaná správo,která jste se mě nikdy za to ani neomluvila od 89,no nečekal jsem od státního zpolitizovaného úřadu,ani nic jiného v ideologii kapitalismu.
• ale oni tam potřebovali ty pravičácké kapitalistické privilegované celebrity od 89,co v kariéře se posunovaly jako rakety vzhůru a takového poctivého blbce,ten jim tam jenom překážel,že ano Celní správo,která jste se mě nikdy za to ani neomluvila od 89.
• no protože toho poctivého blbce,tohoto středoškoláka s maturitou,tam přece nepotřebovali,jako jsem byl já z Libereckého kraje,ale oni tam potřebovali ty pravičácké kapitalistické privilegované celebrity od 89,co v kariéře se posunovaly jako rakety vzhůru.
• asi i proto mě od cla pak propustil celní ředitel a ředitel Celního ředitelství v Praze za nadprůměrné výsledky své práce v ideologii kapitalismu,jako poctivého,slušného člověka,no protože toho poctivého blbce,tam přece nepotřebovali,jako jsem byl já.
• ,jako řadový státní zaměstnanec a nikdy by mě nenapadlo,že bych svůj příjem,jako státní zaměstnanec skrýval,asi i proto mě od cla pak propustil celní ředitel a ředitel Celního ředitelství v ideologii kapitalismu,jako poctivého,slušného člověka.
• píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor,píši znovu pokrytců,protože já jsem/je to už hodně dlouho/ u cla pracoval,jako řadový státní zaměstnanec a nikdy by mě nenapadlo,že bych svůj příjem,jako státní zaměstnanec skrýval.
• píši znovu pokrytců kdy i paní Vesecká jako ODS,TOP09 privilegovaná(pravičácká kapitalistická vysokoškolská) panička,nedávno citovala v tisku,že chce smazat,jakým způsobem a kolik získala svého majetku,asi se cítí vyjímečná jako privilegovaný pravičáčci.
• píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor,píši znovu pokrytců kdy i paní Vesecká jako ODS,TOP09 privilegovaná panička,nedávno citovala,že chce smazat,jakým způsobem a kolik získala svého majetku,asi se cítí vyjímečná.
• Maturita neni treba/dnesni studaci by ji neudelali/;rika Babis ;je BOSS,co prisel k MAMONU ZAHADNYM ZPUSOBEM!MATURITNI VYSVEDCENI dostane KAZDY i kdyz VZDELANI bude ODPOVIDAT 1 STUPNI ZAKLADNI skoly. Smutne:CESKO bude na UROVNI ROZVOJOVYCH ZEMI:::::::
• pokrytci zpolitizovaný pravicový kapaitalisti občanský demokrati z ODS a další ´´ VŠ odborníci´´z politických stran od/po listopadu,i tento krok si zapamatuji,od těchto VŠ pokrytců ,píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor.
• + smutné video...-ano, dřívější režim na ženy nezapomínal a přes všechny nedostatky alespoň takto je ctil!..a nyní?? -od tohoto bezcitného režimu můžeme čekat jen to nejhorší !!!!!!!!!!!!!!!!
• za tento krok EU chválím.Proti tomuto kroku EU ,vystoupili privilegovaný pokrytci zpolitizovaný pravicový kapaitalisti občanský demokrati z ODS a další ´´ VŠ odborníci´´z politických stran od/po listopadu,i tento krok si zapamatuji,od těchto VŠ pokrytců.
• Dnes jsem se dozvěděl nicméně 1 pozitivní zprávu a pokud to schválí EU,tak změním svůj názor,že chci zůstat v EU,dozvěděl jsem se,že EU plánuje,že zavede,aby všichni státní zaměstnanci ,museli zvěřejňovat své příjmy,své mzdy,za tento krok EU chválím.
• A další technická poznámka,budete dávat 225 miliard do změny struktury výroby elektřiny,jsem zvědav,kolik pak bude stát elektřina za 1 kwh,to jsem se tam v odhadu nedočetl mimochodem,že by tam byl alespoň napsaný odhad ceny elektřiny,snad moc nechci.
• JAKO OBVYKLE:"Restaurace a obchody zavřené.Lidi mají zůstat na doma.Děti nesmí ani do školy,ani na hřiště ani na kroužky.Ale parta komediantů si udělá party za peníze daňových poplatníků,aby si zase mezi sebou rozdali ceny.Bez respirátorů,bez rozestupů.."
• Hlady sice neumírám,ale nikoliv Vaši zásluhou vysokoškolský politický pravicový kapitalisti,kdy vy by jste mě vysokoškolský politický pravicový kapitalisti,politické strany,městský magistrát nechali umřít za denního dne v ideologii kapitalismu po/od 89.
• Hlady sice neumírám,ale nikoliv Vaši zásluhou vysokoškolský politický pravicový kapitalisti,kdy vy by jste mě vysokoškolský politický pravicový kapitalisti nechali umřít za denního dne v ideologii kapitalismu a předtím by jste po mě požadovali můj hlas.
• České banky oloupeny o 1,4 miliardy. O peníze přišla hlavně Česká spořitelna....to je blbost, všechny banky u nás jsou v cizích rukách, nic z nich nemáme tak proč se tím vzrušovat?
• Tak už ses nám tady vyzpovídal hlady neumíráš....Hlady sice neumírám,ale nikoliv Vaši zásluhou vysokoškolský politický pravicový kapitalisti,takže si ty ´´poznámky,že hlady neumírám nechte vysokoškoláčci od cesty,jako ideologický vysokoškoláčci.
• ...+ smutné video: konceptualcz.cz/post/vše-nejle​pší-všem-ženám-a-dívkám-k-mdž
• V České republice již převládla shnilá západní kultura a slouhové zejména amerických a britských parazitů a rádoby vládců světa u nás již dávno tento svátek zrušili a byly dokonce snahy od zvláště angažovaných senátorů, zrušit MDŽ i jako významný den.
• Mezinárodní den žen je svátek uznávaným OSN, avšak pouze v některých státech, např. v Rusku, si svých žen a dívek váží natolik, že je tento den spojen s pracovním volnem. Dalo by se říci, že slavení svátku žen je i jakýmsi indikátorem kultury společnosti.
• V prvé řadě by stačilo odříznout od státních dotací politické neziskovky a různé multikulti formace. Jak je možné, že všechny ty darmožroutské politické neziskovky, které operují především v zahraničí, a nikoliv v Čechách, dostávají v této době dotace na.