Svátek má: Gabriela

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• A to jsem byl u cla pracovitý,i poctivý.Zmrvili mě tím nejen karieru,když jsem byl mladý a šel jsem hned po vojně pracoval ke clu,ale i život,chtěl jsem pak pracovat u spedice.Takže žádný volební hlas Vám žádný nedám,můj hlas si naopak velmi cením.
• A to jsem byl u cla pracovitý,i poctivý.Zmrvili mě tím nejen karieru,když jsem byl mladý a šel jsem hned po vojně pracoval ke clu,ale i život,chtěl jsem pak pracovat u spedice.Takže žádná volební hlas Vám žádný nedám,můj hlas si naopak velmi cením.
• omluvu od nich od kapitalistických(pravicových) vysokoškoláčků neočekávám,od VŠ pindíků bych se ji nikdy nedočkal v ideologii v čecháčkovském kapitalismu od 89 a měli na to 20 let,ani řádka.A to jsem byl u cla pracovitý,i poctivý.
• mluvu od nich od kapitalistických(pravicových) vysokoškoláčků neočekávám,od VŠ pindíků bych se ji nikdy nedočkal v ideologii v čecháčkovském kapitalismu od 89 a měli na to 20 let,ani řádka.A to jsem byl u cla pracovitý,i poctivý.
• ak to chodí v ideologii v pravicovém kapitalismu od kapitalistických vysokoškoláčků od 89,omluvu od nich od kapitalistických(pravicových) vysokoškoláčků neočekávám,od VŠ pindíků bych se ji nikdy nedočkal v ideologii v čecháčkovském kapitalismu od 89.
• a dopustila se Celní správa úmyslné sviňárny vůči mě,tak to chodí v ideologii v pravicovém kapitalismu od kapitalistických vysokoškoláčků od 89,omluvu od nich od kapitalistických(pravicových) vysokoškoláčků neočekávám,od VŠ pindíků bych se ji nedočkal.
• bude to 20 let od doby,kdy mě propustili od cla úmyslně,i když jsem nechtěl a chtěl jsem naopak přeložit a dopustila se Celní správa úmyslné sviňárny vůči mě,tak to chodí v ideologii v pravicovém kapitalismu od kapitalistických vysokoškoláčků od 89.
• a já jsem naopak chtěl být poctivý řadový celník,já jsem nepotřeboval být žádný ředitel,žádného úřadu,ale jen si poctivě svou práci udělat,nic víc jsem nežádal od cla,bude to 20 let od doby,kdy mě propustili a dopustila se Celní správa sviňárny vůči mě.
• že jsem jako poctivý blbec upozornil na to,že můj přímý nadřízený,není poctivý jako já a já jsem naopak chtěl být poctivý řadový celník,já jsem nepotřeboval být žádný ředitel,žádného úřadu,ale jen si poctivě svou práci udělat,nic víc jsem nežádal od cla.
• no nečekal jsem od státního zpolitizovaného úřadu,ani nic jiného v ideologii kapitalismu,kdy o mě tenkrát propustil Celní ředitel,Celní ředitel Celního úřadu za to,že jsem jako poctivý blbec upozornil na to,že můj nadřízený,není poctivý jako já.
• a takového poctivého blbce,ten jim tam jenom překážel,že ano Celní kapitalistická pravičácká zpolitizovaná správo,která jste se mě nikdy za to ani neomluvila od 89,no nečekal jsem od státního zpolitizovaného úřadu,ani nic jiného v ideologii kapitalismu.
• ale oni tam potřebovali ty pravičácké kapitalistické privilegované celebrity od 89,co v kariéře se posunovaly jako rakety vzhůru a takového poctivého blbce,ten jim tam jenom překážel,že ano Celní správo,která jste se mě nikdy za to ani neomluvila od 89.
• no protože toho poctivého blbce,tohoto středoškoláka s maturitou,tam přece nepotřebovali,jako jsem byl já z Libereckého kraje,ale oni tam potřebovali ty pravičácké kapitalistické privilegované celebrity od 89,co v kariéře se posunovaly jako rakety vzhůru.
• asi i proto mě od cla pak propustil celní ředitel a ředitel Celního ředitelství v Praze za nadprůměrné výsledky své práce v ideologii kapitalismu,jako poctivého,slušného člověka,no protože toho poctivého blbce,tam přece nepotřebovali,jako jsem byl já.
• ,jako řadový státní zaměstnanec a nikdy by mě nenapadlo,že bych svůj příjem,jako státní zaměstnanec skrýval,asi i proto mě od cla pak propustil celní ředitel a ředitel Celního ředitelství v ideologii kapitalismu,jako poctivého,slušného člověka.
• píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor,píši znovu pokrytců,protože já jsem/je to už hodně dlouho/ u cla pracoval,jako řadový státní zaměstnanec a nikdy by mě nenapadlo,že bych svůj příjem,jako státní zaměstnanec skrýval.
• píši znovu pokrytců kdy i paní Vesecká jako ODS,TOP09 privilegovaná(pravičácká kapitalistická vysokoškolská) panička,nedávno citovala v tisku,že chce smazat,jakým způsobem a kolik získala svého majetku,asi se cítí vyjímečná jako privilegovaný pravičáčci.
• píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor,píši znovu pokrytců kdy i paní Vesecká jako ODS,TOP09 privilegovaná panička,nedávno citovala,že chce smazat,jakým způsobem a kolik získala svého majetku,asi se cítí vyjímečná.
• Maturita neni treba/dnesni studaci by ji neudelali/;rika Babis ;je BOSS,co prisel k MAMONU ZAHADNYM ZPUSOBEM!MATURITNI VYSVEDCENI dostane KAZDY i kdyz VZDELANI bude ODPOVIDAT 1 STUPNI ZAKLADNI skoly. Smutne:CESKO bude na UROVNI ROZVOJOVYCH ZEMI:::::::
• pokrytci zpolitizovaný pravicový kapaitalisti občanský demokrati z ODS a další ´´ VŠ odborníci´´z politických stran od/po listopadu,i tento krok si zapamatuji,od těchto VŠ pokrytců ,píši pokrytců,protože to jsou státní zaměstnanci,nikoliv soukromý sektor.
• + smutné video...-ano, dřívější režim na ženy nezapomínal a přes všechny nedostatky alespoň takto je ctil!..a nyní?? -od tohoto bezcitného režimu můžeme čekat jen to nejhorší !!!!!!!!!!!!!!!!
• za tento krok EU chválím.Proti tomuto kroku EU ,vystoupili privilegovaný pokrytci zpolitizovaný pravicový kapaitalisti občanský demokrati z ODS a další ´´ VŠ odborníci´´z politických stran od/po listopadu,i tento krok si zapamatuji,od těchto VŠ pokrytců.
• Dnes jsem se dozvěděl nicméně 1 pozitivní zprávu a pokud to schválí EU,tak změním svůj názor,že chci zůstat v EU,dozvěděl jsem se,že EU plánuje,že zavede,aby všichni státní zaměstnanci ,museli zvěřejňovat své příjmy,své mzdy,za tento krok EU chválím.