Svátek má: Bořivoj

Politika

Velikost textu:

Jediné české pravicové uskupení zahájilo volební kampaň s holubicemi

Jediné české pravicové uskupení zahájilo volební kampaň s holubicemi

S novým heslem: "Máme právo žít,"  a se symbolem peříčka v národních barvách zahájilo  volební kampaň politické uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci, jejíž představitelé o sobě tvrdí, že jsou jedinou pravicovou silou v zemi. Přesto ve finále startu kampaně byla scéna jako vytřižená ze Závodu míru.

Čtrnáct krajských jedniček na volebních kandidátkách vypustilo holoubky a holubice
21. června 2021 - 10:10

          Prvnizpravy.cz byly na místě děje ...
         a z pořízených fotografií se snažily odezírat„Jakže,  modrá je dobrá? Bleděmodrá je dobrá!"„Když Zuzana učiní výpad pravou nohou stranou, tak na beton začne citovat  Margaret Thatcherovou."„To jste ještě neviděli třicet dětí s naší Terezkou, která je učitelkou na Ústecku."
„Určit,  kam se pravicové uskupení orientuje ,  nebylo při odstartované  volební kampani jednoznačné. Takhle vlaječka třeba vlaje ve směru na východ."
„Určit,  kam se pravicové uskupení orientuje,  nebylo při odstartované  volební kampani jednoznačné. Takhle vlaječka třeba vlaje ve směru na západ."„Máme právo žít i v kraji piva, na Plzeňsku."„Nebudete mít s tím, že děláte se mnou rozhovor pro České televizi, nějaké problémy?"„To bych se na to podívala, aby se na občanských průkazech nauvádělo pohlaví držitele."„Ještě nám zatím republiku Evropská komise nechává v původních hranicích."„Co to je za nešiku, že má prsty od inkoustu?"„A leťte do Radotína, holoubkové!"
„To jsou  oni."


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)