Svátek má: Šarlota|Zoe

Regiony

Velikost textu:

Nevíte, kam po základní škole?

Nevíte, kam po základní škole?

Veletrh středních škol je akcí určenou především pro žáky osmých a devátých tříd základní školy. Žáci a jejich rodiče se mohou tímto způsobem seznámit s nabídkou studijních oborů v regionu a zároveň získat informace o možném pracovním uplatnění.

Z plakátu k akci
15. září 2021 - 12:30

Město Příbram ve spolupráci s MAS Brdy a MAS Podbrdsko pořádá v pondělí 20. září Veletrh středních škol.

„Každý z nás si v životě, ať už jako školák nebo rodič, položil otázku: Kam po základní škole? Jde o zásadní rozhodnutí, které nás provází celý život, proto je dobré, když si můžeme vybrat, když máme přehled o možnostech. Z tohoto důvodu velmi vítám pořádání Veletrhu středních škol, na kterém se představují školy z našeho regionu,“ uvedlamístostarostka Zorka Brožíková, která se většinu svého života věnuje právě školství.

V pondělí 20. září budou zástupci jednotlivých škol v čase od 9 do 18 hodin přítomni v jednacím sále zastupitelstva na nám. T. G. Masaryka 121. Dopolední čas je vyhrazen pro základní školy a jejich žáky, odpoledne pak pro širokou veřejnost.

Veletrh je podpořen z projektu „MAP II ORP Příbram“, který je spolufinancován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.Středočeskénovinky.cz informovala Eva Švehlová, DiS., tisková mluvčí, MěÚ Příbram.

(jv,stredoceskenovinky.cz,foto:meupribram)